Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty – Wynajem sali konferencyjnej na terenie ECA Sanniki 2021

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty – Wynajem sali konferencyjnej na terenie Europejskiego Centrum Artystycznego im. Fryderyka Chopina w Sannikach w celu prowadzenia zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2021

Czytaj więcej: Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej...

Informacja z sesji otwarcia ofert – Wynajem sali konferencyjnej na terenie ECA Sanniki 2021

Informacja z sesji otwarcia ofert – Wynajem sali konferencyjnej na terenie Europejskiego Centrum Artystycznego im. Fryderyka Chopina w Sannikach w celu prowadzenia zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2021

Czytaj więcej: Informacja z sesji otwarcia ofert – Wynajem sali...

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego – Wynajem sali konferencyjnej na terenie ECA Sanniki 2021

Ogłoszenie przetargu nieograniczonego – Wynajem sali konferencyjnej na terenie Europejskiego Centrum Artystycznego im. Fryderyka Chopina w Sannikach w celu prowadzenia zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2021

Czytaj więcej: Ogłoszenie przetargu nieograniczonego – Wynajem...

Odpowiedzi na pytania do przetargu nieograniczonego cz.2 – Bezpośrednia ochrona fizyczna osób i mienia

W dniu 07.12.2020 roku wpłynęły do Zamawiającego następujące pytania dotyczące wyjaśnienia treści SIWZ w postępowaniu o udzielenie zamówienia „ Bezpośrednia ochrona fizyczna osób i mienia Europejskiego Centrum Artystycznego im. Fryderyka Chopina w Sannikach"- przetarg nieograniczony nr. ECA.ZP.2600.4.2020.

Czytaj więcej: Odpowiedzi na pytania do przetargu...

Odpowiedzi na pytania do przetargu nieograniczonego – Bezpośrednia ochrona fizyczna osób i mienia

W dniu 06.12.2020 roku wpłynęły do Zamawiającego następujące pytania dotyczące wyjaśnienia treści SIWZ w postępowaniu o udzielenie zamówienia „ Bezpośrednia ochrona fizyczna osób i mienia Europejskiego Centrum Artystycznego im. Fryderyka Chopina w Sannikach"- przetarg nieograniczony nr. ECA.ZP.2600.4.2020.

Czytaj więcej: Odpowiedzi na pytania do przetargu...

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia - Dostawa wraz z montażem urządzeń siłowni plenerowej oraz urządzeń placu zabaw.

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia - Dostawę wraz z montażem urządzeń siłowni plenerowej oraz urządzeń placu zabaw w ramach zadania inwestycyjnego "Budowa strefy sportowo-rekreacyjnej na terenie zespołu pałacowo-parkowego w Sannikach" 

Czytaj więcej: Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia - Dostawa...

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - Dostawa wraz z montażem urządzeń siłowni plenerowej oraz urządzeń placu zabaw.

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty - Dostawę wraz z montażem urządzeń siłowni plenerowej oraz urządzeń placu zabaw w ramach zadania inwestycyjnego "Budowa strefy sportowo-rekreacyjnej na terenie zespołu pałacowo-parkowego w Sannikach" 

Czytaj więcej: Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej...